W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Artykuły

Kolejna grupa z naszego projektu rozpoczęła cykl szkoleń. W pierwszym spotkaniu zorganizowanym w ZSCE w Płocku wzięli udział nauczyciele z komponentu językowego.

Czytaj więcej: Językowcy wystartowali

Ujeżdżalnia ograniczeń - pod takim hasłem rozpoczęło się pierwsze szkolenie dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych zorganizowane w ramach komponentu menadżerskiego.

Czytaj więcej: Ujeżdżalnia ograniczeń - szkolenie menadżerskie

Pierwsze szkolenie w ramach komponentu przedszkolno-wczesnoszkolnego w Siedlcach za nami. Zajęcia dla kilkunastu nauczycielek poprowadziła Pani Barbara Muszyńska, nauczyciel konsultant siedleckiego Wydziału MSCDN.

Czytaj więcej: Nauczycielki z Siedlec poznały TOCusia

Od jakiegoś czasu dzielny TOCuś, sympatyczna postać z projektu "Włącz myślenie" ma trudny orzech do zgryzienia - jego uroczy miś - nie ma imienia! Pomóż TOCusiowi - wymyśl imię dla jego przyjaciela.

Czytaj więcej: Dobre imię na wagę... misia

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań na najbliższe tygodnie. Uwaga! Nowe terminy szkoleń dla uczestników komponentu językowego i matematycznego w Płocku!

Czytaj więcej: Listopadowe i grudniowe szkolenia w projekcie