W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Artykuły

Inauguracja 24-godzinnego szkolenia w ramach komponentu wychowawczego za nami - w pierwszym spotkaniu uczestniczyli nauczyciele wychowawcy, psycholodzy i pedagodzy ze szkół i przedszkoli z Płocka i okolic. 

Czytaj więcej: Wychowanie bez porażek - szkolenie w Płocku

Kolejna grupa nauczycieli rozpoczęła szkolenia w naszym projekcie. Tym razem narzędzia TOC poznali matematycy z Płocka i okolic.

Czytaj więcej: Łamacze problemów rozpoczęli szkolenie

Humaniści z rejonu płockiego Wydziału MSCDN idą jak burza. Za nimi już drugie szkolenie, które tym razem odbyło się z podziałem na dwie podgrupy: polonistów i katechetów.

Czytaj więcej: oTOCzmy opieką humanistów - II szkolenie

Miś Koralik i Miś Małgorzatki, TOCusiowi przyjaciele, pomogli uczestnikom szkolenia zorganizowanego w ramach komponentu przedszkolno - wczesnoszkolnego poznać i zastosować w praktyce logiczną gałązkę.

Czytaj więcej: TOCusiowi przyjaciele na gałązce logicznej

Nauczycielki z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 11 w Radomiu pierwsze szkolenie mają już za sobą. 12-godzinny komponent przedszkolno-wczesnoszkolny będą realizowały przez najbliższe dwa lata. 

Czytaj więcej: Lew i mysz - najlepsi "przypominacze"