W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Artykuły

Tak romantycznego szkolenia dla uczestników naszego projektu jeszcze nie było! Pierwsze spotkanie dla nauczycielek z MP 11 i MP 37 w Płocku zdominowała tematyka zbliżających się wielkimi krokami Walentynek...Kiss 

Czytaj więcej: Walentynki z Kubusiem Puchatkiem

Miesiąc styczeń - czas...kolejnych projektowych ćwiczeń.Smile I tak, podczas pierwszych w nowym roku szkoleń uczestnicy komponentu wychowawczego ćwiczyli praktyczne zastosowanie "logicznej gałązki", poloniści poznali "chmurkę", a katecheci opracowywali plan realizacji noworocznych postanowień za pomocą "drzewka ambitnego celu"...

Czytaj więcej: Jak zadbać o zdrowie z TOC? - kolejne szkolenia w Płocku

Pytanie za sto punktów - co najskuteczniej pomaga w rozwiązywaniu małych i dużych problemów? Tak, tak, mają Państwo rację - chmurka! Nic dziwnego, że to własnie ona jest główną bohaterką szkoleń w ramach komponentu wychowawczego. 

Czytaj więcej: Zabić smoka czy nie zabić? - I szkolenie w Mińsku Mazowieckim

Uwaga! Uczestnicy komponentów: językowego, humanistycznego i matematycznego z MSCDN Wydział w Płocku - prosimy o wybranie terminów szkoleń z neurodydaktyki i Teorii Inteligencji Wielorakich.

Czytaj więcej: Terminy szkoleń z neurodydaktyki i TIW - Wydział w Płocku

Bohaterką kolejnego spotkania w ramach komponentu przedszkolno - wczesnoszkolnego była chmurka. 

Czytaj więcej: Kolejne spotkanie w Siedlcach