W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Zabić smoka czy nie zabić? - I szkolenie w Mińsku Mazowieckim

Pytanie za sto punktów - co najskuteczniej pomaga w rozwiązywaniu małych i dużych problemów? Tak, tak, mają Państwo rację - chmurka! Nic dziwnego, że to własnie ona jest główną bohaterką szkoleń w ramach komponentu wychowawczego. 

W Mińsku Mazowieckim realizowany jest 12-godzinny komponent wychowawczy. Pierwsze spotkanie poprowadziła Pani Barbara Ołdak, nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Warszawie. Uczestniczki analizowały m.in. dylemat Szewczyka Dratewki.

Kolejne spotkanie odbędzie się w lutym 2015 r. Już dziś serdecznie zapraszamy!