W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Wychowanie bez porażek - szkolenie w Płocku

Inauguracja 24-godzinnego szkolenia w ramach komponentu wychowawczego za nami - w pierwszym spotkaniu uczestniczyli nauczyciele wychowawcy, psycholodzy i pedagodzy ze szkół i przedszkoli z Płocka i okolic. 

Podczas szkolenia uczestnicy poznali chmurkę - "specjalistkę" od kreatywnego rozwiązywania problemów, dzięki której łatwiej zrozumieć potrzeby skonfliktowanych stron i dojść do porozumienia satysfakcjonującego obie strony. 

Spotkanie poprowadziła Agnieszka Zielińska - Graf, nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Płocku oraz pedagog specjalny w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 1 w Płocku.

Na kolejne spotkanie zapraszamy tuż po przerwie świątecznej, czyli 7 stycznia 2015 r.