W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Lew i mysz - najlepsi "przypominacze"

Nauczycielki z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 11 w Radomiu pierwsze szkolenie mają już za sobą. 12-godzinny komponent przedszkolno-wczesnoszkolny będą realizowały przez najbliższe dwa lata. 

Uczestniczki znają już narzędzia TOC, ponieważ w zeszłym roku brały udział w projekcie "M-R-W". Teraz osiągną "wyższy stopień wtajemniczenia" Wink 

Podobnie jak w projekcie "M-R-W" szkolenie prowadziła pani Anna Natora, trenerka TOC z radomskiego wydziału MSCDN. Na dobry początek przypomniała gałązkę logiczną, analizując bajkę "Lew i mysz" Ezopa.

Życzymy powodzenia!