W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Nauczycielki z Siedlec poznały TOCusia

 

Pierwsze szkolenie w ramach komponentu przedszkolno-wczesnoszkolnego w Siedlcach za nami. Zajęcia dla kilkunastu nauczycielek poprowadziła Pani Barbara Muszyńska, nauczyciel konsultant siedleckiego Wydziału MSCDN.

Na pierwszy ogień poszła gałązka logiczna, która jak sama nazwa wskazuje, rozwija logiczne myślenie oraz pomaga przewidzieć konsekwencji swojego działania. Z doświadczenia wiemy, że jest doskonałym pomocnikiem m.in. w analizie bajek.

Koordynatorem komponentu jest Pani Anna Goc, nauczyciel konsultant siedleckiego Wydziału MSCDN.

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!