W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Listopadowe i grudniowe szkolenia w projekcie

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań na najbliższe tygodnie. Uwaga! Nowe terminy szkoleń dla uczestników komponentu językowego i matematycznego w Płocku!

Pierwsze szkolenie w ramach komponentu matematycznego odbędzie się 9 XII 2014 r., godz. 15.00, sala 04 MSCDN Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26(a nie, jak wcześniej planowaliśmy - 17 XI 2014 r.).

Pierwsze szkolenie w ramach komponentu językowego odbędzie się 28 XI o godz. 16.00, Zespół Szkół Centrum Edukacji, przy ulicy Kobylińskiego 25 w Płocku. Informacja dotycząca Sali zostanie wysłana do uczestników kilka dni przed szkoleniem.

W listopadzie odbędzie się również pierwsze szkolenie w ramach komponentu menadżerskiego dla dyrektorów przedszkoli i szkół. Termin:28 XI, godz. 10.00, MSCDN Wydział w Płocku. W ramach przygotowania do pierwszych zajęć prosimy o:

· sformułowanie celu, który każdy z uczestników ma do zrealizowania w kontekście stanowiska zarządczego – co i do kiedy?
· zapisanie powodów, dla których ludzie opierają się zmianom.

Na początku grudnia wystartują szkolenia w komponencie wychowawczym, przedszkolnym/wczesnoszkolnym oraz odbędzie się kolejne spotkanie w ramach komponentu humanistycznego.

Komponent przedszkolny/wczesnoszkolny

MSCDN Wydział w PłockuI spotkanie: 3 XII (dla grupy nauczycieli z kilku, różnych  placówek)

MSCDN Wydział w Siedlcach: II spotkanie: 13 XII 2014 r.

Komponent wychowawczy

MSCDN Wydział w Płocku: 

I spotkanie: 10 XII 2014, godz. 15.00-17.00

MSCDN Wydział w Warszawie

I spotkanie: 3 XII 2014 r, godz. 15.00

Komponent humanistyczny

MSCDN Wydział w Płocku

II spotkanie: 3 XII (z podziałem na grupy), sala 206 i 10


Aktualne terminy szkoleń znajdują się również w zakładce HARMONOGRAM SZKOLEŃ na stronie głównej.