W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Siedlce i Płock uroczyście przystąpiły do działania

 

Na pierwszy ogień poszły Siedlce, chwilę potem wystartował Płock. W obu miastach odbyły się spotkania organizacyjne, które uświetniła swoim wykładem Pani Marta Miłoń, psychopedagog kreatywności, terapeuta pedagogiczny.

W siedleckim Wydziale MSCDN spotkało się kilkunastu uczestników komponentu przedszkolno-wczesnoszkolnego, w płockim ponad 100 uczestników wszystkich sześciu komponentów: językowego, matematycznego, humanistycznego, przedszkolno-wczesnoszkolnego, wychowawczego i menadżerskiego dla dyrektorów szkół. Wykład "Mózg lubi S.U.K.C.E.S, czyli sześć cech neurodydaktyki" wygłosiła Marta Miłoń,  psychopedagog kreatywności, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel wczesnoszkolny i przedszkolny, doktorantka na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Tuż po nim uczestnicy otrzymali szczegółowe informacje na temat realizacji projektu i harmonogramu działań.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność i życzymy wielu sukcesów we wspólnych działaniach. 

Prezentacja nt. realizacji projektu w rejonie działania MSCDN Wydział w Płocku

Harmonogram szkoleń znajduje się w zakładce na stronie głównej.

 

Płock

 

Siedlce