W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

W zwierzątkowie

 

To musi być nie lada frajda, gdy można od podstaw wymyślić arcyciekawą grę i wspólnie ustalić jej zasady. Tak właśnie zrobiły sześciolatki z Miejskiego Przedszkola nr 34 w Płocku. Pomocne okazało się nasze niezastąpione drzewko ambitnego celu.

„W Zwierzątkowie”- tworzenie gry dydaktycznej z zastosowaniem drzewka ambitnego celu (TOC) to tytuł scenariusza zajęć, który napisała Pani Beata Wolf. Zapraszamy do Biblioteki po inspirację!