W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Trzylatki i sukania dla mamy

 

Jaki prezent zachwyciłby mamę w jej święto? Hmmm...Może suknia szyta na miarę? Nie za długa, nie za krótka, lecz w sam raz na pewno sprawiłaby jej dużo radości. Trzylatki z Przedszkola nr 9 w Siedlcach już wiedzą, kto może taką suknię przygotować. Z pomocą logicznej gałązki poznały pracę krawcowej i etapy powstawania ubrań.

Scenariusz zajęć napisała Pani Klaudia Kamecka, nauczycielka Miejskiego Przedszkola nr 9 w Siedlcach. Zapraszamy do Biblioteki!