W zakładce przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z całego Mazowsza, które przystąpiły do I edycji WM. Wkrótce zamieścimy nową listę uczestników.

Więcej...

Nauczycieli uczestniczących w Projekcie zapraszamy do korzystania z bazy ze scenariuszami, według których prowadzone są zajęcia dla dzieci i lekcje dla uczniów. Uwaga! Dostęp do scenariuszy tylko po wprowadzeniu hasła!

Więcej...

Szkolenia dla nauczycieli prowadzą trenerzy Projektu – nauczyciele konsultanci MSCDN. Doskonale przygotowani i kompetentni udzielają porad i wskazówek dotyczących stosowania narzędzi TOC.

 

Więcej...

Szkolny „savoir-vivre”

 

Sami przyznacie, że nie jest łatwo zachowywać się kulturalnie podczas szkolnych uroczystości, gdy kolega cały czas zagaduje, a temat spotkania wydaje się być wyjątkowo nużący. Czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim postanowili sobie pomóc i rozwiązać problem raz na zawsze - wspólnie ze swoją wychowawczynią przygotowali drzewko ambitnego celu: Zachowuję się kulturalnie podczas uroczystości i apeli szkolnych.

Scenariusz napisała Pani Sylwia Gugała. Zapraszamy do Biblioteki!